Salto Systems Txapelketa Absoluto Ultima actualizare27.04.2024 19:44:58, Creator/Last Upload: GIPUZKOAKO XAKE FEDERAKUNTZA
Alphabetical list all groups
Nr. | | Numele | Fide ID | ELO | FED | Club/Oras | Numele |
1 | | ABANCENS ALVAREZ, Iker | | 0 | DON | Gros X.T. | Sub-16 B |
2 | | AGUADO ZABALETA, Felix | 2264536 | 1853 | DON | Gros X. T. | Absoluto |
3 | | ALARCIA JIMENEZ, Hodei | 523001739 | 0 | ERR | Beraun Bera X. T. | Sub-16 A |
4 | | ALONSO ELENO, Diego | | 0 | ERR | Beraun Bera X. T. | Sub-16 A |
5 | | ALONSO ODRIOZOLA, Aner | 54545889 | 1647 | AZP | Azpeitia - Xaputarrak | Absoluto |
6 | | AMORENA LAVADO, Paula | 523002000 | 0 | PAS | Gros X.T. | Sub-16 B |
7 | | AMORENA LAVADO, Sara | 523002018 | 0 | PAS | Gros X.T. | Sub-16 B |
8 | | ANGULO CAYETANO, Alex | | 0 | ERR | Beraun Bera X.T. | Sub-16 B |
9 | | ANTUNEZ URRUELA, Iokin | 94786313 | 1447 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
10 | | APOSTOL, Ecaterina | 523001631 | 1651 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
11 | | APOSTOL, Alexandra | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
12 | | ARETXAGA ZUBELZU, Mikel | | 0 | TOL | Tolosa-Enroque | Absoluto |
13 | | ARTOLA CASTILLO, Danel | 94739714 | 1567 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
14 | | BASAGOITI FERMIN, Miguel | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
15 | | BASAGOITI SANCHEZ, Ander | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
16 | | BRAVO AYERBE, Ander | 54762162 | 1775 | BIL | Billabona X.T. | Absoluto |
17 | | BRAVO CORRAL, Ibilkor | 2278227 | 1733 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
18 | | BURGOS ARRATIBEL, Javier | 22202790 | 1605 | DON | Donostia | Absoluto |
19 | | CARRASCO AZPIAZU, Hector | 523001640 | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
20 | | COLON FERNANDEZ, Oier | | 0 | PAS | Gros X.T. | Sub-16 B |
21 | | CRESPO LABIAN, Hugo | | 0 | LAS | Taula | Xake Festa |
22 | | CUESTA SENOSIAIN, Asier | 24557595 | 1812 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
23 | | DARCELES APEZTEGUIA, Martin | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
24 | | DE LA PAZ, Matias | | 0 | DON | San Patricio | Xake Festa |
25 | | DIAZ GONZALEZ, Miguel Angel | 94782369 | 0 | ERR | Beraun Bera | Absoluto |
26 | | DOMINGUEZ LOPEZ, Markel | 54790204 | 1701 | ERR | Beraun Bera X. T. | Absoluto |
27 | | EL KHIAR GRANDE, Aiur | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
28 | | EL KHIAR GRANDE, Naim | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
29 | | ETAYO ALVAREZ, David | 54716063 | 1575 | NAF | Orvina | Absoluto |
30 | | ETAYO DELGADO, Asier | 54716071 | 1673 | NAF | Orvina | Sub-16 A |
31 | | ETAYO DELGADO, Maider | 94741662 | 0 | NAF | Orvina | Sub-16 B |
32 | | ETXEBERRIA GALARRAGA, Ianitz | 523047445 | 0 | ERR | Beraun Bera X. T. | Sub-16 B |
33 | | ETXEBERRIA GALARRAGA, Aiert | 523045884 | 0 | ERR | Beraun Bera X. T. | Sub-16 A |
34 | | EZKAI VICARIO, Asier | | 0 | HER | Gros X.T. | Sub-16 B |
35 | | FERNANDEZ HUERTA, Marcos | | 0 | BID | Irun | Absoluto |
36 | | FERNANDEZ TEJEDOR, Emma | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
37 | | FLORES VIERA, Ricardo | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
38 | | GALUSCA, Alexandru | | 0 | BID | Irun | Absoluto |
39 | | GAMAZO, Iñaki | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
40 | | GARCIA FLORES, Jon | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
41 | | GARCIA GUTIERREZ, Joel | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
42 | | GARCIA LOPEZ, Pedro | | 0 | LAS | Taula | Xake Festa |
43 | | GARCIA PUERTA, Diego | 94786011 | 0 | NAF | Oberena | Sub-16 B |
44 | | GELBENZU FERNANDEZ, Telmo | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
45 | | GENUA SOPELANA, Oihan | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
46 | | GHERCIU, Bogdan | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
47 | | GONZALEZ BELLO, Oier | 523001755 | 0 | ERR | Beraun Bera X.T. | Sub-16 B |
48 | | GRANDAL VAZQUEZ, Ruben | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
49 | | GUIJARRO MARTIN, Marc | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
50 | | HERNAEZ ESGUEVA, Iker | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
51 | | HERNANDEZ, Iker | | 0 | ERR | Beraun Bera X.T. | Sub-16 B |
52 | | HERNANDEZ ALONSO, Hugo | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
53 | | IBARBIA TAPIA, Liher | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
54 | | IBARRA WHITTECAR, Siena | 54798507 | 1578 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
55 | | IGLESIAS LIROZ, Joseba | | 0 | DON | Gros X.T. | Absoluto |
56 | | IGLESIAS MENDIOLA, Alex | | 0 | AST | Astigarraga Xake | Xake Festa |
57 | | INTXAURRONDO GONZALEZ, Danel | | 0 | TOL | Tolosa-Enroque | Absoluto |
58 | | ITURBIDE, Beñat | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
59 | | ITURBIDE SERRANO, Laia | | 0 | NAF | Etxalar | Xake Festa |
60 | | ITURRIOZBEITIA SANCHEZ, Luka | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
61 | | JABALERA GARMENDIA, Erik | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
62 | | LAGUNA ECHEVERRIA, Jose Maria | 2276216 | 1757 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
63 | | LANZ CAMPILLO, Hugo | | 0 | AST | Astigarraga Xake | Xake Festa |
64 | | LANZ VALENCIA, Sergio | 2265559 | 1765 | AST | Astigarraga Xake | Absoluto |
65 | | LEGORBURU ECHEVESTE, Ekai | | 0 | HER | Gros X.T. | Sub-16 B |
66 | | LEKUONA ECHENAGUSIA, Oier | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
67 | | LKHAGAJAV, Tsselgen | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
68 | | LKHAGVAJAV, Bujin | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
69 | | LOPEZ, Naia | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
70 | | LOPEZ TORRES, Unai | 523001763 | 1496 | ERR | Beraun Bera X.T. | Sub-16 A |
71 | | LORENZO FIGUEIRA, Luken | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
72 | | MANTEROLA AZCUE, Antonio | | 0 | LAS | Taula | Absoluto |
73 | | MANTEROLA IRASTORZA, Mikel | | 0 | LAS | Taula | Sub-16 A |
74 | | MARTIN GOMEZ, Johann | | 0 | DON | La Salle San Luis | Sub-16 B |
75 | | MARTINEZ ITURBE, Daniel | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
76 | | MASRI ORRADRE, Yaser | | 0 | BID | Irun | Absoluto |
77 | | MATAS FERNANDEZ, Oihan | 523082100 | 0 | ERR | Beraun Bera X. T. | Sub-16 A |
78 | | MAYO MARTINEZ, Manuel | 2214024 | 2123 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
79 | | MAYO PEREZ, Telmo | 523001658 | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
80 | | MAZA RUIZ, Gorka | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
81 | | MENDIA REZOLA, Jokin | 22248870 | 1856 | TOL | Alfil X.T. | Absoluto |
82 | | MOREIRA PRIETO, Carla | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
83 | | MUNOZ FERREIRA, Adur | 94739684 | 1505 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
84 | | MUNOZ FERREIRA, Ibon | 54732158 | 1848 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
85 | | NOGALEDO GARCIA, Enzo | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
86 | | NOGUES FERNANDEZ, Ramon | 22200185 | 1985 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
87 | | OTEGI, Bruno | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
88 | | PALOMO ORTEGA, Jose Maria | 54512948 | 1948 | GAZ | Martintxo X.T. | Absoluto |
89 | | PALOMO TAMAYO, Jose Maria | 24508357 | 1651 | GAZ | Martintxo X.T. | Absoluto |
90 | | PEREIRA JUANENEA, Jon | 94740836 | 1461 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
91 | | PEREIRA VARELA, Juan Antonio | 94717699 | 1712 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
92 | | PEREZ ARMENDARIZ, Maialen | 94717311 | 1456 | DON | Gros X.T. | Sub-16 A |
93 | | PEREZ FRESNEDO, Sadiel Barbaro | 3527190 | 1956 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
94 | | PRIETO CRIADO, Marco | 94740844 | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
95 | | PUGLIESE, Baldassare | | 0 | AST | Astigarraga Xake | Absoluto |
96 | | REYES SAAVEDRA, Juan Manuel | 94757828 | 1528 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
97 | | RIESCO LECUONA, Juan Manuel | 2268922 | 1927 | ERR | Beraun Bera X. K. | Absoluto |
98 | | RODRIGUEZ ABOY, Julen | 94773106 | 1559 | DON | Gros X. T. | Absoluto |
99 | | RODRIGUEZ ALVAREZ, Aian | | 0 | DON | Gros X.T. | Sub-16 B |
100 | | RODRIGUEZ ALVAREZ, Hugo | | 0 | DON | Gros X.T. | Sub-16 B |
101 | | RODRIGUEZ LIMA, Axel | 94717320 | 1540 | DON | Gros X. T. | Sub-16 A |
102 | | ROGRIGUEZ OSES, Zuhaitz | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
103 | | ROGRIGUEZ PACHECO, Alain | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
104 | | ROSA GALLEGO, Brian | | 0 | HER | Elizatxo Ikastola | Sub-16 B |
105 | | ROSOCHA, Adam | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
106 | | ROSOCHA, Ingrid | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
107 | | RUIZ TOLOSA, Inigo | 523001674 | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
108 | | RUIZ TOLOSA, Telmo | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
109 | | SALABERRIA HERIZ, Mark | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
110 | | SAN JOSE GOMEZ, Jake | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
111 | | SANCHEZ CUESTA, Ametz | | 0 | LAS | Taula | Xake Festa |
112 | | SANZ MARTINEZ, Hodei | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
113 | | SANZA FIGUERUELO, Beñat | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
114 | | SIMON, Matei | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
115 | | SOUSA TELLECHEA, Hodei | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
116 | | UBEGUN VALLADARES, Osertz | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
117 | | URSU, Anatol | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
118 | | VALENCIA CABEZAS, Markel | 523002042 | 0 | DON | Gros X.T. | Sub-16 A |
119 | | VALERO ALZAGA, Inigo | 523026669 | 0 | BID | Bidasoa Xake | Absoluto |
120 | | VEGA TAUS, Adrian | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
121 | | VERNIER URTASUN, Jon | 94717753 | 1623 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
122 | | VERNIER URTASUN, Maddalen | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
123 | | VIDAL ALCOD, Guillem | | 0 | AST | Astigarraga Xake | Xake Festa |
124 | | VIDAL ARANGUREN, Ruben | | 0 | AST | Astigarraga Xake | Absoluto |
125 | | VOLLMER HERRERA, German | 523001798 | 0 | DON | Gros X.T. | Sub-16 A |
126 | | ZABALA LIKONA, Urko | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 A |
127 | | ZABALETA SANCHEZ, Ximun | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Sub-16 B |
128 | | ZUBCU, Oscar | | 0 | BID | Bidasoa Xake | Xake Festa |
|
|
|
|