La última jornada de las ligas de PREFERENTE ASCENSO Y DESCENSO, PRIMERA, SEGUNDA A Y SEGUNDA B, se disputarán en sede única a desarrollar en Teror, ubicación: C/Jose Miranda Guerra, 30. (CEIP Monseñor Socorro Lantigua). Comenzando la ronda a las 16:30 del sábado 4 de mayo de 2024.Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Preferente 2024 (FINAL) Կազմակերպիչ(ներ) | Federacion Insular de Ajedrez de Gran Canaria |
ֆեդերացիա | Spain ( ESP ) |
Մրցաշարի տնօրեն | Almeida Sánchez, Ciriaco (2236637) |
Գլխավոր մրցավար | IA Arranz Martín, Pablo A. (ID 22218734) |
Bedenkzeit (Standard) | 90 min. + 30 seg. por movimiento |
Վայր | Las Palmas de Gran Canaria (Gran Canaria) |
Number of rounds | 3 |
Tournament type | Շրջանային մրցակարգ թիմերի համար |
Վարկանիշային հաշվարկ | RtgI |
FIDE-Event-ID | 356415 |
Ամսաթիվ | 2024/04/20 մինչեւ 2024/05/04 |
Միջին վարկանիշ | 1528 |
Վիճակահանության ծրագիր | Swiss-Manager from Heinz Herzog, Swiss-Manager tournamentfile |
Վերջին արդիացում27.04.2024 23:29:25, Creator/Last Upload: Spanish Federation (Arbiter Comitee)
Մրցաշարի ընտրում | Preferente, Primera, Segunda A, Segunda B, Sub 12-16, Sub 8-10, FINAL, DESCENSO |
Կապեր | Կազմակերպչի տնէջ, GoogleMaps, Կապել մրցաշարերն օրացույցի հետ |
Պարամետրի ընտրում | առանց մանրամասների, առանց դրոշների
|
Ցուցակներ | Աղյուսակ` ըստ դասակարգման, Դասակարգում, Մեկնարկային ցուցակ, Մասնակիցների այբբենական ցուցակ, Alphabetical list all groups, Խաղացանկ |
| Կազմեր` արդյունքներով, Թիմի կազմեր, Մրցախաղեր` տուրերով |
Զույգեր` ըստ տախտակների | Տուր.1, Տուր.2 |
Լավագույնները | Board list |
Լավագույնը` ըստ տախտակի | Player performance list |
Excel եւ տպել | Արտահանել Excel (.xlsx), Արտահանել որպես PDF-նիշք, QR-Codes |
| |
|
Աղյուսակ` ըստ դասակարգման
Տ | Թիմ | 1 | 2 | 3 | 4 | TB1 | TB2 | TB3 |
1 | Centro Goya-Villa de Teror | * | 4½ | | 2½ | 38 | 2 | 0 |
2 | Fundación La Caja | 1½ | * | 4 | | 36,5 | 2 | 0 |
3 | La Caja Vecindario | | 2 | * | 2½ | 29,5 | 0 | 0 |
4 | Club Ajedrez Guía | 3½ | | 3½ | * | 28,5 | 4 | 0 |
Լրացուցիչ ցուցանիշներ: TB1: points (normal points + points from the qualifying rounds) TB2: Matchpoints (2 For wins, 1 For Draws, 0 For Losses) TB3: The results Of the teams In Then same point group according To Matchpoints
|
|
|
|