Logged on: Gast
Servertime 02.05.2024 23:01:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Hong Kong Chess Master Tournament 2024
Zadnja izmjena02.05.2024 15:41:38, Creator: PatrickTai_Chess,Last Upload: Wong Ho Cheung
Linkovi
Application Form
,
Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara
pokaži podatke o turniru
,
Link tournament to the tournament calendar
Liste
Lista po nositeljstvu
,
Abecedna lista igrača
,
Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama
,
Satnica
Pretvori u Excel i Printaj
Pretvoti u Excel (.xlsx)
,
Pretvori u PDF-File
,
QR-Codes
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
FideID
RtgI
RtgN
Sk.
Klub/Grad
1
FM
Lam Daniel King Wai
6001238
2078
0
Open
2
CM
Pang Yui Kuen
6001890
1942
0
Open
3
Chiu David Zion
6007465
1810
0
U18
CIS
4
Wen Yipeng
6009123
1767
0
Open
5
Fang Brandon Jun Qiao
6009727
1638
0
U18
ISF
6
Wong Chak Sum
6010849
1628
0
U18
CAIS
7
Chiu Silas Nathaniel
6007678
1582
0
U12
CIS
8
Law Bok Man
6013805
1559
0
U10
聖公會仁立小學
9
Law Ching Yin
6009719
1540
0
U10
CAIS
10
Yueh Hoi Fung
6008240
1501
0
Open
Ying Wa Primary School
11
Leung Joy San Lucas
6011497
1498
0
U12
ESF Shatin Junior School
12
Lam Lok Sum
6009360
1483
0
U18
Munsang College
13
Tong Zachary
6010695
1458
0
U10
ESF Kennedy School
14
Wong Kainos
66201055
1444
0
U12
CAIS
15
Qian Tsz Man Ryan
6006213
1425
0
U18
Island School
16
Peng Lixiao Sonia
6014160
1416
0
U8
ESF Clearwater Bay School
17
Wu Matthew
6011870
0
1826
U18
HKIS
18
Cao Ethan
6008178
0
1529
U18
HKIS
19
Wu Mo Cheong Amos
6014070
0
1476
Open
20
Adam Li
0
0
U6
ISF
21
Aden Chow
0
0
U10
Renaissance College ESF
22
Amartya Shiv Agarwal
0
0
U18
Island School
23
Andreas Ho Hin Ma
0
0
U12
International Christian School
24
Argen Luk
0
0
U10
Taikoo Primary School
25
Caleb Chow
0
0
U12
International Christian School
26
Carl To
0
0
U10
ISF
27
Caspar Ng
0
0
U8
St. Paul’s College Primary School
28
Cheng Kin Ping Travis
0
0
U6
St. Paul's Co-educational College P
29
Cheung Chen Hin, Alvin
0
0
U18
Munsang College
30
Cheung Leo
0
0
U8
CIS
31
Cheung Pak Hei Zeno
0
0
U12
South Island School
32
Cheung Sum Yin Ethan
0
0
U10
CAIS
33
Cheung Wyatt Wang Hon
0
0
U8
CAIS
34
Chong Jake
6015778
0
0
U8
KCIS (蘇浙小學國際部)
35
Colin Cheuk
0
0
U12
ESF Shatin Junior School
36
Ellie Lau
0
0
U10
Precious Blood Primary School
37
Fung Pak Hei Thomas 馮柏熙
0
0
U10
將軍澳循道衛理小學
38
Gabriel Deom
0
0
U12
ESF Shatin Junior School
39
Gu Kwan Yeung
0
0
U8
St. Paul's Primary Catholic School
40
Guarchen Li
0
0
U12
YCIS
41
Ho Lucas Ming Yuk
0
0
U6
Victoria Nursery
42
Huang Yantao
0
0
U8
Kiangsu & Chekiang Primary School
43
Iggy Cheung
0
0
U8
Beacon Hill School
44
Inoue Haruto
6015832
0
0
U12
HKIS
45
Jacob Zhang
0
0
U8
CIS
46
Jonas Lau
0
0
U10
ESF Clearwater Bay School
47
Keung Chi Yan
0
0
U8
HRGPS(CWB)
48
Keung Hei Shun
0
0
U12
49
Lam Chi Him Ocean
0
0
U6
Causeway Bay Victoria Kindergarten
50
Lam Chi Hong Forest
0
0
U6
Causeway Bay Victoria Kindergarten
51
Lau Sze Ching
0
0
U6
St. Catherine's International Kinde
52
Law Ching Kiu
0
0
U8
CAIS
53
Lee Damian Bo Kin
0
0
U10
St. Paul's Co-educational College P
54
Lee Seo Yoon Marissa
0
0
U12
South Island School
55
Leung Kwan Yat Calix
6015956
0
0
U10
Kowloon Junior School
56
Li Chung Hei Alfred
0
0
U8
Ying Wa Primary School
57
Liu Zhijian
0
0
U6
Kiangsu&Chekiang Kindergarden
58
Lo Ho Lam
0
0
U12
聖公會仁立小學
59
Matthew Lau
0
0
U10
CAIS
60
Muyan Shu
0
0
U6
ISF
61
Ng Chung Ho
0
0
U8
Singapore International School
62
Ng Chung Kiu
0
0
U10
St. Paul's Co-educational College P
63
Ng Ka Yiu
0
0
U8
St Patrick Catholic Primary School
64
Pang Ying Wan
0
0
U10
Singapore International School
65
Peng Litan Elena
6014178
0
0
U8
ESF Clearwater Bay School
66
Philip Yoo
0
0
U18
HKIS
67
Soo Hyun Yu
0
0
Open
68
Sze Yui Pok
0
0
U8
SJPS
69
Theo Schwarzenberg
0
0
U12
ESF Shatin Junior School
70
Theodore Liu
0
0
U6
Mass international preschool
71
Tong Zayne
0
0
U6
ESF Kennedy School
72
Trajan Sze Shing Gai
0
0
U8
Malvern College Hong Kong
73
Tsai Le Chun
0
0
U12
CAIS
74
William Sit
0
0
U8
ESF Kennedy School
75
Wong Hok Shing
6010660
0
0
U18
SPCC
76
Wong Roldan
0
0
U12
G.T. (Ellen Yeung) College
77
Wong Shing Hin Tyson
6014704
0
0
U12
CAIS
78
Wong Sze Pok Ted
0
0
U10
St. Paul's Co-educational College P
79
Wu Yee Lam
6016650
0
0
Open
80
Yuchen Chen
0
0
U12
ESF Shatin Junior School
81
Zhan Yeuk San
0
0
U12
ESF Shatin Junior School
82
陳加周
0
0
U6
蘇浙國際部
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead