CN Jovens Semi-Rápidas 2023-24- Sub18 Последња измена02.05.2024 23:03:22, Creator/Last Upload: Portuguese Chess Federation (Licence 22)
Одабир турнира | CNJovens SR-Sub08, CNJovens SR-Sub10, CNJovens SR-Sub12, CNJovens SR-Sub14, CNJovens SR-Sub16, CNJovens SR-Sub18, CNJovens SR-Sub20, CNJovens SREquipas-Sub12, CNJovens SREquipas-Sub20 |
Линкови | Почетна Страна Организатора, Link tournament to the tournament calendar |
Избор параметара | покажи податке о турниру, покажи заставе
|
Преглед за екипy | BRA, POR, UKR |
Overview for groups | P |
Листе | Листа по носитељству, Абецедни списак играча, Подаци о савезима, Партијама и титулама, Alphabetical list all groups, Сатница |
Претвори у Екцел и Принтај | Претвоти у Екцел (.xlsx), Претвори у ПДФ-Филе, QR-Codes |
Листа по носитељству
Бр | | Име | ИД | ФидеИД | ФЕД | РтгИ | пол | Тип | Ск. | Клуб / Град |
1 | | SARABANDO, Rodrigo Andias | 38485 | 1950010 | POR | 2079 | | U18 | P | XADREZ COLÉGIO EFANOR |
2 | FM | RIBEIRO, Gustavo Martins Santos | 36193 | 1941852 | POR | 2044 | | U18 | P | CA TÉSSERA |
3 | | ALMEIDA, João Pedro Dias | 39084 | 1952765 | POR | 1974 | | U18 | P | CX COLÉGIO PORTUGUÊS |
4 | | MARIA, Gonçalo Filipe Guerreiro | 45429 | 1976125 | POR | 1942 | | U18 | P | AFN GIL EANES |
5 | | GONÇALVES, Lucas Jordão | 36347 | 1945360 | POR | 1902 | | U18 | P | CD GINÁSIO LOURIÇAL |
6 | | SOUSA, Diogo Miguel Braz | 37326 | 1945556 | POR | 1897 | | U18 | P | AFN GIL EANES |
7 | | MOURÃO, Martim de Oliveira | 40504 | 1963465 | POR | 1816 | | U18 | P | ADRC MATA DE BENFICA |
8 | | REIS, Pedro Rafael Melo dos | 44179 | 1971026 | POR | 1811 | | U18 | P | ADRC MATA DE BENFICA |
9 | WNM | SOARES, Sara Joana de Moura Pereira Me | 37974 | 1948172 | POR | 1794 | w | U18 | P | XADREZ COLÉGIO EFANOR |
10 | | MARQUES, Afonso Mendes Pereira | 37859 | 1947184 | POR | 1794 | | U18 | P | CXAE D. FILIPA LENCASTRE |
11 | | JUSTINO, Francisco Cortês Santana | 36213 | 1941461 | POR | 1753 | | U18 | P | CX COLÉGIO PORTUGUÊS |
12 | | SILVA, Gabriel João Roseiro Rodrigues | 40273 | 1959549 | POR | 1721 | | U18 | P | XADREZ COLÉGIO EFANOR |
13 | | FERREIRA, Alexander Ciorici de Jesus | 37359 | 1952218 | POR | 1716 | | U18 | P | AP CAVALGANTE/ARNEIRENSE |
14 | | LEITE, Francisco Jorge Pereira | 47273 | 1981838 | POR | 1710 | | U18 | P | AR TELHEIRAS |
15 | | CAMACHO, Filipa Fernandes Brito | 36003 | 1944673 | POR | 1707 | w | U18 | P | CX COLÉGIO PORTUGUÊS |
16 | | GAMBÔA, Quévin Milhano | 45430 | 1976826 | POR | 1683 | | U18 | P | AFN GIL EANES |
17 | | CORREIA, Margarida de Melo Pereira | 44168 | 1971204 | POR | 1682 | w | U18 | P | AFN GIL EANES |
18 | | CARDOSO, Tiago Manuel da Silva | 44394 | 1974181 | POR | 1668 | | U18 | P | ACADEMIA XADREZ MADEIRA OUTDOOR |
19 | | BRIK, Denys | 45859 | 1979019 | UKR | 1664 | | U18 | | AR TELHEIRAS |
20 | | TSUZUKI, Yan | 47836 | 1983024 | BRA | 1583 | | U18 | | AFN GIL EANES |
21 | | GARCEZ, Martim Teixeira Medeiros Neves | 47468 | 1981803 | POR | 1498 | | U18 | P | XADREZ COLÉGIO EFANOR |
|
|
|
|