Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 15:40:36
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
CHESS-RESULTS CONSOLIDADO
Festival Sudeste da Criança e Juventude 2024 - U06-U20 Std
Zadnja izmjena04.05.2024 02:44:30, Creator/Last Upload: CBX - Confederacao Brasileira de Xadrez
Odabir turnira
Atletas
,
Credenciais
Linkovi
Početna Stranica Organizatora
,
GoogleMaps
,
FOLDER
,
Whatsapp Suporte
,
Link tournament to the tournament calendar
Odabir parametara
pokaži podatke o turniru
Overview for groups
MG
,
RJ
,
SC
,
SP
Liste
Lista po nositeljstvu
,
Abecedna lista igrača
,
Podaci o Federacijama, Partijama i Titulama
,
Alphabetical list all groups
,
Satnica
Pretvori u Excel i Printaj
Pretvoti u Excel (.xlsx)
,
Pretvori u PDF-File
,
QR-Codes
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FED
RtgN
spol
Typ
Sk.
Klub/Grad
1
Davi Natali Mantelato
71257
BRA
1886
U16
SP
ETEC JORGE STREET
2
Henrique Salles
55630
BRA
1875
U16
SP
Colégio Poliedro (SJC)
3
Ricardo Castagnari Chaves de Arruda Al
66738
BRA
1864
U12
SP
Clube Paineiras do Morumby
4
Tatiana Dos Santos Spineva Bokhonok
55592
BRA
1824
U16
SP
Colégio Augusto Laranja/São Paulo
5
NM
Felipe Zeuli Biller dos Santos
72730
BRA
1822
U14
SP
Bella Xadrez
6
Caua Lopes Santos
75579
BRA
1815
U12
SP
Escola de Xadrez Osasco
7
Lucas Pereira Santos
66490
BRA
1808
U10
MG
Genius/ Itajubá
8
Catarina Monteiro Machado
58151
BRA
1800
w
U14
MG
Colégio Sagrado Coração de Jesus
9
Daniel dos Santos Hilleshein Silva
85008
BRA
1800
U16
RJ
Rio de Janeiro
10
Erick Akira Koga
68624
BRA
1800
U16
SP
Colégio ETAPA
11
Julia Neves de Araujo
78717
BRA
1800
w
U10
MG
Curso G9/ Genius xadrez/ Itajubá
12
Kevin Daniel Coggan Slaughter
69105
BRA
1800
U10
SC
SC
13
Lis Yumi Yoshida Maset
77766
BRA
1800
U08
SP
SP
14
Luiz Henrique Silva Peres
85155
BRA
1800
U16
SP
SP
15
Luke Christian Coggan Slaughter
71812
BRA
1800
U08
SC
SC
16
Mateus Makena Portela Pessoa
79259
BRA
1800
U10
SP
Colégio Vértice
17
Matheus Machado Goncalves
70606
BRA
1800
U16
MG
Colégio Empreender
18
Pedro Henrique Matias dos Santos Silva
84752
BRA
1800
U14
SP
Clube CEU Paz
19
Rafael Haas Lessa Tomm
66326
BRA
1800
U08
SP
Caris Xadrez - SJC
20
Davi Ribeiro Simao
62806
BRA
1798
U12
SP
Augusto Laranja
21
Lucas Haas Lessa Tomm
66240
BRA
1781
U10
SP
Caris Xadrez - SJC
22
Joao Pedro Marinelli Soares da Silv
84712
BRA
1779
U10
SP
São Paulo
23
Rafaela Alves dos Santos
83352
BRA
1773
w
U18
SP
Colégio Augusto Laranja
24
NM
Henrique Rocha Muniz
61260
BRA
1767
U12
SP
Colégio Augusto Laranja
25
Arthur Jiahao Chen
66551
BRA
1758
U10
SP
Escola de Xadrez de Osasco
26
Lucas Kenzo Isobe
75604
BRA
1752
U12
SP
Etapa
27
Giullia Hikari Nishimori Akamine
78847
BRA
1749
w
U18
SP
E.E. Mário Marques de Oliveira/Bell
28
Isabelle Namie Nishimori Akamine
78848
BRA
1740
w
U14
SP
Emef Leonor Mendes de Barros/Bella
29
Tales Otavio De Bastiani
81155
BRA
1731
U14
SP
Formação Suzano
30
Renato Mizuki Pfuller Namidomi Branco
65769
BRA
1698
U10
SP
Colégio Augusto Laranja
31
Kouki Hayashi
37383
BRA
1695
U20
SP
SP
32
Rafael Cabral Claro
56712
BRA
1679
U16
SP
Colégio Planck / São José dos Campo
33
Gabriel Da Costa Corsini
86433
BRA
0
U10
SP
ARBOS / PMFC / SANTO ANDRÉ
34
Julia Kaori Jbara
87214
BRA
0
U10
SP
Nippon Country Club, Arujá - SP
35
Miguel Machado Martins
86987
BRA
0
U12
SP
SP
36
Murilo Batista Ferreira
84948
BRA
0
U16
SP
Instituto Federal São Paulo Registr
37
Oscar Oscar Klimke
86450
BRA
0
U08
SP
Primeiro de Maio Futebol Clube
38
Pedro Hajime Dorigan Kato
87516
BRA
0
U12
SP
Arbos - Santo André
39
Pedro yuki yoshida Maset
77765
BRA
0
U12
SP
SP
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
masthead