Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dvi sedmice(vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
First 70 entries only Round 1 starts at 9 am. Be seated by 8:45 am. For entries contact, Naveen (8015116443)Apr 21, Lucknow, 10k Prize Money Awadh ITI Chess Open for UNRATED Players Only Zadnja izmjena21.04.2024 19:43:13, Creator/Last Upload: Ccbw
Lista po nositeljstvu
Br. | | Ime | FideID | FED | Rtg | spol | Typ | Klub/Grad |
1 | | Aaditrii Pandey, | | IND | 0 | w | U13 | DPS Eldeco |
2 | | Aaradhy Gupta, | | IND | 0 | | U16 | Precision Academy |
3 | | Aarav Garg, | | IND | 0 | | U16 | Lucknow Chess Centre |
4 | | Aarav Gupta, | 429082420 | IND | 0 | | U13 | Precision Academy |
5 | | Aarini Srivastava, | | IND | 0 | | U13 | Lucknow |
6 | | Aayansh Gupta, | | IND | 0 | | U10 | St Paul's Inter College, Shahjahanp |
7 | | Abhigyan Katiyar, | | IND | 0 | | U10 | CCBW |
8 | | Abhinav Kriti Verman, | | IND | 0 | | U16 | DPS Eldeco |
9 | | Abhiraj Tripati, | | IND | 0 | | U10 | Modern School, Aliganj |
10 | | Aditi Singh, | | IND | 0 | w | U13 | DPS Eldeco |
11 | | Aditya Raj, | | IND | 0 | | U16 | Seth MR Jaipuria |
12 | | Aditya Singh, | | IND | 0 | | U16 | Study Hall Gomti Nagar |
13 | | Advik Agarwal, | | IND | 0 | | U10 | CMS Gomti Nagar |
14 | | Advik Singhal, | | IND | 0 | | U10 | La Martiniere Boys College |
15 | | Afzal Husain Shah, | | IND | 0 | | U16 | Lakhimpur Kheri |
16 | | Ajit Kumar Srivastava, | | IND | 0 | | S60 | Lucknow |
17 | | Akshaj Srivastava, | | IND | 0 | | U16 | Lucknow Chess Centre |
18 | | Amay Rajendra, | | IND | 0 | | U10 | Lucknow Chess Centre |
19 | | Anant Mohan, | | IND | 0 | | U13 | DPS Eldeco |
20 | | Ananya Gupta, | 429090938 | IND | 0 | | | Lucknow |
21 | | Anay Srivastava, | | IND | 0 | | U10 | CMS Gomti Nagar |
22 | | Anchal Mourya, | | IND | 0 | w | W16 | Varanasi |
23 | | Aniket Srivastava, | | IND | 0 | | | CMS |
24 | | Anmol Rastogi, | | IND | 0 | | | Precision Academy |
25 | | Aqrab Alam, | | IND | 0 | | U16 | Lucknow |
26 | | Arishka Bajaj, | | IND | 0 | w | U10 | CCBW |
27 | | Arjun Garg, | | IND | 0 | | U13 | CCBW |
28 | | Aryan Singh Dagur, | | IND | 0 | | U13 | CMS Aliganj |
29 | | Ashish Kumar, | | IND | 0 | | | Lucknow |
30 | | Ashutoosh Wal, | | IND | 0 | | | CMS |
31 | | Avishmat Bhardwaj, | | IND | 0 | | U16 | Precision Academy |
32 | | Avyansh Singh, | | IND | 0 | | U13 | Modern School, Aliganj |
33 | | Ayush Goswami, | | IND | 0 | | U13 | Lucknow |
34 | | Ayush Singh, | | IND | 0 | | | Lucknow |
35 | | Daksh Arora, | | IND | 0 | | U16 | DPS Eldeco |
36 | | Daksha Singh, | | IND | 0 | w | U16 | Precision Academy |
37 | | Deepanjali Mehrotra, | | IND | 0 | w | W16 | Loreto Convent Lucknow |
38 | | Dhanvin Nigam, | | IND | 0 | | U10 | Lucknow Chess Centre |
39 | | Dibbayan Chakraborty, | | IND | 0 | | U13 | Lucknow |
40 | | Harmandeep Singh, | | IND | 0 | | U16 | DPS Eldeco |
41 | | Harshit Srivastava, | | IND | 0 | | U10 | Lucknow Chess Centre |
42 | | Ishaan Kumar, | | IND | 0 | | U13 | Lucknow Chess Centre |
43 | | Jayesh Kishor Arya, | | IND | 0 | | U13 | Precision Academy |
44 | | Jeetesh Saxena, | | IND | 0 | | | Lucknow |
45 | | Krishna Garg, | | IND | 0 | | | Central Academy |
46 | | Krishna Kapoor, | | IND | 0 | | U16 | Lucknow Chess Centre |
47 | | Kushal Dey, | | IND | 0 | | U13 | Unchahar |
48 | | Mahir Agarwal, | | IND | 0 | | U13 | CCBW/LMC |
49 | | Mohd Irfan, | | IND | 0 | | S60 | Lucknow |
50 | | Myra Agarwal, | | IND | 0 | w | U13 | Lucknow |
51 | | Narendra Kishore, | | IND | 0 | | | Lucknow |
52 | | Nikhar Saxena, | 25133381 | IND | 0 | | | CCBW |
53 | | Parth Kumar, | | IND | 0 | | U16 | Lucknow Chess Centre |
54 | | Prabhas Aryan, | | IND | 0 | | U10 | Modern School, Aliganj |
55 | | Pratham Neogi, | | IND | 0 | | U16 | Modern School, Aliganj |
56 | | Pratham Seth, | | IND | 0 | | U10 | Precision Academy |
57 | | Raghav Awasthi, | | IND | 0 | | | DPS Eldeco |
58 | | Rituraj Prajapati, | | IND | 0 | | U16 | Modern School, Aliganj |
59 | | RP Gupta, | | IND | 0 | | S60 | Lucknow |
60 | | Saanica Sinha, | | IND | 0 | w | U10 | Lucknow Chess Centre |
61 | | Saksham Srivastava, | | IND | 0 | | U13 | Lucknow Chess Centre |
62 | | Samarth Agarwal, | | IND | 0 | | U16 | Modern School, Aliganj |
63 | | Samarth Gupta, | 343421121 | IND | 0 | | U13 | Kunskapsskolan Lucknow |
64 | | Samyak Sagar, | | IND | 0 | | U13 | DPS Eldeco |
65 | | Sarthak Pandey, | | IND | 0 | | | Lucknow |
66 | | Saurabh Pal, | | IND | 0 | | | Lucknow |
67 | | Shadab Khan, | | IND | 0 | | | Lakhimpur |
68 | | Shahab Murad Alam, | | IND | 0 | | U10 | Lucknow |
69 | | Sharma Atharv, | | IND | 0 | | U13 | Study Hall Gomti Nagar |
70 | | Shatrughan Rawat, | | IND | 0 | | | Lucknow |
71 | | Sourish Agarwal, | | IND | 0 | | U13 | CCBW |
72 | | Tanish Kumar, | | IND | 0 | | U13 | Precision Academy |
73 | | Trijal Singh, | | IND | 0 | | U16 | Sir Padampat Singhania Kanpur |
74 | | Tulika Kumari Gautam, | | IND | 0 | w | W16 | KGMU |
75 | | Vaibhav Soni, | | IND | 0 | | | Mirzapur |
76 | | Vartika R Verma, | 25134523 | IND | 0 | w | W16 | DPS Eldeco |
77 | | Vedant Mathur, | 35078364 | IND | 0 | | | Lucknow |
78 | | Vedant Misra, | | IND | 0 | | U13 | DPS Eldeco |
79 | | Vighnesh Tripathi, | | IND | 0 | | U16 | CMS Aliganj |
80 | | Viraj Kesarwani, | | IND | 0 | | U10 | Seth MR Jaipuria Gomti Nagar |
81 | | Virat Kesarwani, | | IND | 0 | | U10 | Seth MR Jaipuria Gomti Nagar |
82 | | Vivaswat Saxena, | | IND | 0 | | U10 | Lucknow Chess Centre |
83 | | Yuvan Grover, | | IND | 0 | | U10 | CCBW |
84 | | Ghanishth Gupta, | | IND | 0 | | U13 | Modern School, Aliganj |
85 | | Anam Fatima, | | IND | 0 | | U10 | Modern School, Aliganj |
86 | | Rajinder Mahana, | | IND | 0 | | S60 | CCBW |
87 | | Yash Singh, | | IND | 0 | | | |
|
|
|
|