Latvijas Šaha federācijas simtgadei veltīta Latvijas skolu skolēnu Vidzemes reģiona šaha olimpiāde 16.aprīlī Valmierā pieteikties: vairisk(@) yahoo.comLatvijas Skolu šaha olimpiāde 2024/ Vidzeme/ (5. - 9. klašu zēni un meitenes) Die Seite wurde zuletzt aktualisiert am 16.04.2024 14:08:12, Ersteller/Letzter Upload: Riga Chess federation
Startrangliste
Nr. | | | Name | FideID | Land | Elo | sex | Typ | Gr | Verein/Ort |
1 | | II | MOROZOVS, Nikita | 11639440 | LAT | 1615 | | U14 | 7a | Valmieras 2vsk |
2 | | | GANSONE, Aiga | 11618671 | LAT | 1537 | w | U14 | 7 | Olaines 1.vsk |
3 | | | LAZDINA, Keitija | 11634197 | LAT | 1537 | w | U12 | 5 | Ķekavas vsk |
4 | | | KURMELIS, Jekabs | 11624485 | LAT | 1522 | | U14 | 7 | Siguldas Valsts Ģimnāzija |
5 | | | VEINBERGS, Georgs | 11621575 | LAT | 1493 | | U16 | 8 | Siguldas Valsts Ģimnāzija |
6 | | II | DEMENTJEVS, Aleksandrs | 11640316 | LAT | 1461 | | U18 | 9 | Žila Verna Rīgas FRANČU |
7 | | | BRENGULIS, Bruno | 11641606 | LAT | 1457 | | U12 | 5 | Siguldas Pilsētas vsk |
8 | | | GRIGORJEVS, Kristers | 11636394 | LAT | 1449 | | U16 | 8 | Olaines 1.vsk |
9 | | | FREIBERGS, Darts | 11632160 | LAT | 1434 | | U12 | | Salas sakumskola |
10 | | | KELLIJA, Nikola | 11634766 | LAT | 1426 | w | U14 | 6 | Olaines 1.vsk |
11 | | | LARMANIS, Tomass | 11632526 | LAT | 1415 | | U12 | 5d | Babītes vsk |
12 | | III | VANAGS, Karlis | 11641568 | LAT | 0 | | U12 | 5a | Sigulda Laurenču |
13 | | | ABZULENS, Rolands | 11646756 | LAT | 0 | | U14 | 6 | Sigulda 1.pamatskola |
14 | | | BROKS, Ronalds | 11634634 | LAT | 0 | | U12 | 5 | Olaines 1.vsk |
15 | | | CANDERE, Agate | 11636629 | LAT | 0 | w | U14 | 6 | Sigulda 1.pamatskola |
16 | | | Geraskins, Artjoms | | LAT | 0 | | | | Valmieras 2. vidusskola |
17 | | | KOTANS, Kristers | 11624450 | LAT | 0 | | U14 | 7 | Siguldas Valsts Ģimnāzija |
18 | | | KUKULE, Dita | 11621567 | LAT | 0 | w | U16 | 8 | Sigulda 1.pamatskola |
19 | | | LIEPINS, Miks | 11640944 | LAT | 0 | | U14 | 7 | C'esu Valsts gimnazija |
20 | | | MARTINSONS, Emils | 11641711 | LAT | 0 | | U16 | 7 | Sigulda 1.pamatskola |
21 | | | PANOVS, Ernests Karlis | 11641835 | LAT | 0 | | U14 | 6 | Sigulda 1.pamatskola |
22 | | | Smite, Paula | | LAT | 0 | w | | 8 | Siguldas Valsts Ģimnāzija |
23 | | | SUPINA, Ruta | 11634820 | LAT | 0 | w | U12 | 5 | Olaines 1.vsk |
24 | | | TISA, Darta | 11645830 | LAT | 0 | w | U12 | 5 | Sigulda 1.pamatskola |
25 | | | Tiscenko, Edvards | | LAT | 0 | | | | Valmieras 2. vidusskola |
26 | | | VEIDEMANIS, Aivars | 11645806 | LAT | 0 | | U14 | 6b | Sigulda Laurenču |
27 | | | ZOMMERS, Ralfs | 11621346 | LAT | 0 | | U14 | 6 | Olaines 1.vsk |
|
|
|
|