Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Rating tournament Hrazdan 1 Minuten
21st Category Tournament 35 Minuten
32-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2 Std. 3 Min.
4IV կարգի որակավորման մրցաշար 2 Std. 52 Min.
54rd Category Tournament 3 Std. 28 Min.
6ՀՀ Շիրակի մարզի տղամարդկանց 2016թ-ի առաջնություն 4 Std. 14 Min.
7Կ.ԱՍՐՅԱՆԻ ՀՈՒՇԱՄՐՑԱՇԱՐ Երևան 2016 22 Std. 51 Min.
8Դավթաշենի Շախմատի Դպրոց 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 20-28.04.2016 թ 23 Std. 27 Min.
9Loru marzi ezrapakich arajnutyun 23 Std. 30 Min.
10Արմավիր մարզի առաջնություն 1 Tage
119th Annual K. Asrian Memorial 1 Tage 4 Std.
12avani mrcashar 1 Tage 22 Std.
13Արագ շախմատի մրցաշար 3 Tage 21 Std.
142nd Category Tournament 4 Tage 1 Std.
15Armenian Regional Ch. 4 Tage 5 Std.
1616th European Senior Ch. Open 65 4 Tage 5 Std.
1716th European Senior Ch. Open 50 4 Tage 5 Std.
18III և IV Կարգայինների Մրցաշար 4 Tage 9 Std.
19IV Կարգի Համար Որակավորման Մրցաշար 6 Tage 6 Std.
20Գագիկ Հովհաննիսյանին նվիրված հուշամրցաշար 8 Tage
21Garnanayin vorakavorman mrcashar 2016t. 9 Tage 2 Std.
22Garnanayin vorakavorman mrcashar 2016t. 9 Tage 2 Std.
23Garnanayin vorakavorman mrcashar 2016t. 9 Tage 2 Std.
24Հայաստանի պատանիների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Տղաներ-14 10 Tage 3 Std.
25Հայաստանի պատանիների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Տղաներ-12 10 Tage 3 Std.
26Հայաստանի աղջիկների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Աղջիկներ-14 10 Tage 3 Std.
27Հայաստանի աղջիկների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Աղջիկներ-12 10 Tage 4 Std.
28Հայաստանի աղջիկների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Աղջիկներ-10 10 Tage 4 Std.
29Հայաստանի աղջիկների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Աղջիկներ-16 10 Tage 4 Std.
30Հայաստանի պատանիների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Տղաներ-18 10 Tage 4 Std.
31Հայաստանի պատանիների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Տղաներ-16 10 Tage 4 Std.
32Հայաստանի պատանիների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Տղաներ-10 10 Tage 5 Std.
33Հայաստանի աղջիկների 2016թ. առաջնության եզրափակիչ մրցաշար Աղջիկներ-18 10 Tage 5 Std.
343-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Tage 10 Std.
35CLASSIFICATION FOR 3rd CATEGORY 16 Tage 3 Std.
36Դավթաշենի Շախմատի Դպրոց 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ 17:00 - 18:00 19 Tage 23 Std.
37Դավթաշենի Շախմատի Դպրոց 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ 16:00 - 17:00 19 Tage 23 Std.
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 2 Նոր Նորք 21 Tage
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 1 Նոր Նորք 21 Tage 1 Std.
403rd Category Tournament 21 Tage 2 Std.
41Արմավիրի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակաորման մրցաշար 26 Tage
42CLASSIFICATION FOR 1st CATEGORY 29 Tage
43ՀՀ դպրոցականների 10-րդ օլիմպիադա - III փուլ Երևան 29 Tage 4 Std.
443-ՐԴ ԿԱՐԳԻ ՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՄՐՑԱՇԱՐ,Արաբկիր 30 Tage 2 Std.
45ԲՈւՀ-երի 17-րդ հանրապետական մարզական խաղեր/ տղաներ 30 Tage 2 Std.
46ԲՈւՀ-երի 17-րդ հանրապետական մարզական խաղեր/ աղջիկներ 30 Tage 3 Std.
47ՀՀ դպրոցականների շախմատի 10-րդ օլիմպիադայի Շիրակի մարզային փուլ Գյումրու համայնքի շախմատի մարզադպրոց/29.03.2016թ./ 31 Tage 5 Std.
48ՀՀ դպրոցականների շախմատի 10-րդ օլիմպիադայի Շիրակի մարզային փուլ Գյումրու համայնքի շախմատի մարզադպրոց/29.03.2016թ./ 31 Tage 5 Std.
494rd Category Tournament 34 Tage 3 Std.
50 Chess Academy Cup 2 34 Tage 4 Std.
Werbung
Werbung
Werbung