Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
178th Armenian CH The 1st League 11 Std. 4 Min.
2Lazr Sargsyani hushamrcashar 15 Std. 45 Min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 16 Std. 32 Min.
4Ուսումնամարզական մրցաշար 16 Std. 44 Min.
5T. Petrosyan Chess House 1/4 F. 17 Std. 7 Min.
6ՆԱՐՎԱ շախմատի դպրոցի կիսաեզրափակիչ բաց առաջնություն 18 Std. 33 Min.
7Abovyan OPEN-2017 8 Tage 15 Std.
8T. Petrosyan Chess House 1/8 F 12 Tage 17 Std.
9ՀՀ կույր շախմատիստների առաջնության եզրափակիչ մրցաշար 14 Tage 17 Std.
10Ամառային որակավորման մրցաշար II կարգայիններ 18 Tage 18 Std.
11Armenian Women's CH. The 1st League 20 Tage 11 Std.
12Գեղարքունիքի մարզի 1-ին կարգի մրցաշար 21 Tage 14 Std.
13Ամառային որակավորման մրցաշար IV կարգի համար 23 Tage 17 Std.
1410-րդ համաՀՄԸՄ-ական խաղեր /շախմատ/ 23 Tage 20 Std.
152-rd kargi vorakavorman mrcashar - Sevan 27 Tage 20 Std.
16Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (50+) 30 Tage 11 Std.
17Հայաստանի վետերանների 2017թ․ առաջնություն (65+) 30 Tage 11 Std.
18Lake Sevan 2017 30 Tage 16 Std.
19CLASSIFKATION FOR 1st CATEGORY 31 Tage 17 Std.
20Արագ շախմատ Ավանի թիմի և ոստիկանության միջև 32 Tage 12 Std.
21Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Ա խումբ/ 32 Tage 14 Std.
22Շախմատի համաշխարհային օրվան նվիրված արագ շախմատի մրցաշար /Բ խումբ / 32 Tage 15 Std.
23T. Petrosyan Chess House 1/16 F. 33 Tage 17 Std.
24Ս. Մովսիսյանի ծննդյան 75-ամյակին նվիրված մրցաշար 40 Tage 13 Std.
25Stepan Avagyan Memorial 2017 U18 42 Tage 16 Std.
26Stepan Avagyan Memorial 2017 U12 42 Tage 17 Std.
27Stepan Avagyan Memorial 2017 U10 42 Tage 17 Std.
284 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Բ 44 Tage 17 Std.
29ՄԱՐԶԱԴՊՐՈՑԻ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 44 Tage 18 Std.
30CLASSIFICATION FOR 2nd CATEGORY 44 Tage 18 Std.
314 կարգի որակավորման մրցաշար - Շենգավիթ Խումբ Ա 44 Tage 19 Std.
32Գյումրու շախմատի մարզադպրոցի առաջնության կիսաեզրափակիչ I կարգայիններ 44 Tage 19 Std.
3305.07.2017 47 Tage 15 Std.
34Stepan Avagyan Memorial 2017 - Blitz 47 Tage 22 Std.
35ՆՀՏ - եզրափակիչ 48 Tage 11 Std.
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 48 Tage 13 Std.
37Մարտունու տարածաշրջանի 3-րդ կարգի մրցաշար 50 Tage 22 Std.
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ CH 51 Tage 18 Std.
39Gavar 3-rd karg 27.06-30.06 51 Tage 19 Std.
404 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա - Սեբաստիա ՇՄՊՄԴ 53 Tage 15 Std.
4110th Annual K. Asrian Memorial 53 Tage 16 Std.
42Vanadzori shaxmati dproci arajnutyun (tghaner) 53 Tage 16 Std.
43Gavar 4karg 21.06 25.06 54 Tage 12 Std.
443-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Կենտրոն 54 Tage 16 Std.
452-րդ կարգ.Աջափնյակ 20.06.2017թ 54 Tage 17 Std.
46I կարգի որակավորման մրցաշար Շախմատի Ակադեմիա 54 Tage 17 Std.
47Vanadzori shaxmati dproci arajnutyun (aghjikner) 55 Tage 17 Std.
48Շիրակի մարզի թիմային մրցաշար 2017 55 Tage 21 Std.
49Էջմիածնի հայորդյաց տան կայծակնային բաց առաջնություն 56 Tage 13 Std.
504-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(Բ խումբ 12:30)- Նոր Նորք 56 Tage 17 Std.
Werbung