Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Armenien (ARM)

Flag ARM
Nr.TurnierbezeichnungLast update
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 9 Std. 19 Min.
23-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի 9 Std. 19 Min.
34-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (I-ին խումբ- 15։00) 9 Std. 19 Min.
44-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Էրեբունի (II-րդ խումբ- 16։15) 9 Std. 20 Min.
5T. Petrosyan Chess House Final U12 9 Std. 21 Min.
6T.Petrosyan Chess House Final U10 9 Std. 43 Min.
7Գորիսի շախմատի դպրոց,3-րդ խումբ 10 Std. 8 Min.
82 Razryad Hrazdan 10 Std. 49 Min.
9Ավանի III կարգի որակավորման մրցաշար 10 Std. 59 Min.
10 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 11 Std. 16 Min.
11III կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 11 Std. 31 Min.
12Շիրակի մարզի 1/16 առաջնություն IV կարգայիններ 11 Std. 43 Min.
134-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(Բ խումբ-16:30) 11 Std. 48 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք (Ա խումբ-15:00) 11 Std. 50 Min.
15Որակավորման մրցաշար IV կարգի համար: Նուբարաշենի շախմատի մարզադպրոց: 12 Std. 3 Min.
16Loru marzi 1/8 ezrapakich 12 Std. 6 Min.
17CLASSIFIKATION FOR 3rd CATEGORY 12 Std. 15 Min.
18T.Petrosyan Chess House Final U08 14 Std. 12 Min.
193 razryad Hrazdan 1 Tage 11 Std.
20Վեդու 2-րդ հիմնական դպրոց 2 Tage 7 Std.
21Chess School of Abovyan is 10 year! 3 Tage 4 Std.
22Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 2-րդ խումբ 3 Tage 11 Std.
23Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 3 Tage 13 Std.
24Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 4 Tage 14 Std.
254-րդ կարգի որակավորման մրցաշար.Աջափնյակ 4 Tage 17 Std.
26T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-2 5 Tage 13 Std.
27Grand Prix 2nd leg Jermuk 5 Tage 13 Std.
28Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 6 Tage 13 Std.
29IV կարգի որակավորման մրցաշար Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 Tage 11 Std.
30Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 7 Tage 13 Std.
31T. Petrosyan Chess House 1/2F. U08 8 Tage 10 Std.
32T. Petrosyan Chess House 1/2F. U12 8 Tage 10 Std.
33T. Petrosyan Chess House 1/2F. U10 8 Tage 10 Std.
34CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-2 8 Tage 12 Std.
35CLASSIFICATION FOR IV CATEGORY-1 9 Tage 12 Std.
36Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 9 Tage 13 Std.
37Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Tage 13 Std.
38Արաբկիրի 4-րդ կարգի մրցաշար 1-ին խումբ 10 Tage 13 Std.
39 Դավթաշենի շախմատի դպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 14 Tage 9 Std.
40Շիրակի մարզի 2018թ. առաջնության 1/32 Կարգ չունեցողներ 16 Tage 12 Std.
41Autumn - 2017 18 Tage 12 Std.
423 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Tage 11 Std.
434 կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա Սեբաստիա 23 Tage 11 Std.
442nd Yerevan Open 23 Tage 12 Std.
45<<Սահմանապահ Կոթի>> եզրափակիչ թիմային առայնություն 26 Tage 11 Std.
46T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-1 26 Tage 13 Std.
47Հայաստանի Անկախության օրվան նվիրված արագ շախմատ (վետերաններ) 28 Tage 16 Std.
48IV կարգի որակավորման մրցաշար 29 Tage 11 Std.
49Tournament dedicated to Independence Day 29 Tage 13 Std.
50Կայծակնային մրցաշար նվիրված Ազգային Ինքնորոշման Տարելիցին` սեպտեմբերի 21-ին 29 Tage 15 Std.
Werbung