Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Kroatien (CRO)

Flag CRO
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Zadar Open 2014 Group B 22 Minuten
2Zadar Open 2014 Group A 22 Minuten
317.Božićni cuger ,ŠK "Posavac"Ruščica 2014. 12 Std. 23 Min.
4Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 16/16 (drugi dio sezone) 18 Std. 23 Min.
5POLUZAVRŠNICA 52.NOVOGODIŠNJEG MEMORIJALA VM MIJE UDOVČIĆA 19 Std. 47 Min.
6 International Open Tournament "20th Open BOŠNJACI" 2015 22 Std. 40 Min.
7BRZOPOTEZNI ŠAHOVSKI TURNIR "VINSKA MUŠICA" 1 Tage 8 Std.
8I. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA- TURNIR MLAĐIH KADETA 1 Tage 8 Std.
9I. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA- TURNIR STARIJIH KADETA 1 Tage 8 Std.
10I.OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA- SENIORSKI TURNIR 1 Tage 8 Std.
11III. memorijalni turnir "DAMIR MAVRIN" - 2015. 1 Tage 8 Std.
12Županijsko prvenstvo učenica OŠ BBŽ 1 Tage 10 Std.
13Županijsko prvenstvo učenika OŠ BBŽ 1 Tage 10 Std.
1417. Božićni rejting turnir 31.10- 05.12.2014. Ruščica . 1 Tage 12 Std.
15POJEDINAČNO PRVENSTVO ŠK "V. GORTAN " POREČ 2014 1 Tage 22 Std.
16Izlučno Županijsko natjecanje škola B.P.Ž -djevojčice 2015. 3 Tage 11 Std.
17Izlučno Županijsko natjecanje škola B.P.Ž -dječaci 2015. 3 Tage 20 Std.
18Turnir početnika - do 15 godina 4 Tage 4 Std.
192. Juniorska Hrvatska liga zapad 2014. 4 Tage 6 Std.
20Turnir početnika do 9 godina 4 Tage 21 Std.
21Otvoreno pojedinačno prvenstvo Međimurja - 2014. 4 Tage 21 Std.
22Turnir ŠK " Vodnjan " za studeni 2014. godine 4 Tage 21 Std.
233. Memorijal Pavle Matošević 5 Tage 3 Std.
24TURNIR PRIJATELJA-EKIPNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR ŠK"ĐAKOVO-LIMMONT";ŠK"ETF-OSIJEK"ŠK"PIŠKOREVCI"ŠK"SLADORANA" 5 Tage 5 Std.
25Grobnik 8 5 Tage 18 Std.
26Izlućno prvenstvo OŠ Brodsko -posavske županije za 2015.godinu cure i dečki. 6 Tage
27I. MEMORIJAL MIŠELA BERTUSIJA 6 Tage 2 Std.
28Sveta Lucija 2014.godine,Ruščica 6 Tage 6 Std.
29BOŽIČNI TURNIR ZŠS 01.12.10.12.2014 6 Tage 19 Std.
30Mali gospodar prosinca 6 Tage 20 Std.
31Klupski turnir ŠK straža - Prosinac 2014 7 Tage 19 Std.
32Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 15/16 (drugi dio sezone) 7 Tage 20 Std.
33Prvenstvo školskih sportskih klubova Primorsko-goranske županije učenice 2014/2015 finale 9 Tage 2 Std.
3423. Ekipno prvenstvo Hrvatske I. liga - žene 10 Tage 6 Std.
3523. ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije za 1. B ligu 10 Tage 6 Std.
36XVIII. tradicionalni šahovski turnir "Krapina 2014" 10 Tage 22 Std.
3715. „ SVETI NIKOLA “ Kraljevica 12 Tage 1 Std.
3811. kadetski turnir Iovallium 12 Tage 3 Std.
39ILOK CUGER 12 Tage 3 Std.
40BRZOPOTEZNA LIGA VUKOVARSKO-SRUJEMSKE ŽUPANIJE IV KRUG 12 Tage 3 Std.
417. juniorski turnir 107- otvoreno prvenstvo Osječko-baranjske županije 12 Tage 4 Std.
4217. ženski šahovski turnir Čarobni prsten 12 Tage 4 Std.
436. brzopotezni turnir "GENS UNA SUMUS_SANTAJ PLASTIKA" 12 Tage 18 Std.
44MJESEČNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR Š.K.RIJEKA za prosinac 2014 - A turnir 13 Tage 3 Std.
45MJESEČNI KADETSKI ŠAHOVSKI TURNIR Š.K.RIJEKA za prosinac 2014 - B turnir 13 Tage 4 Std.
462. turnir nada "Naša djeca" 13 Tage 4 Std.
47Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 14/16 (drugi dio sezone) 14 Tage 20 Std.
48CRO TOP LISTA 01/12/2014 žene 16 Tage 4 Std.
49IV A šahovska liga centar 16 Tage 20 Std.
50Prvenstvo školskih sportskih klubova Primorsko-goranske županije učenice 2014/2015 kvalifikacije 17 Tage 1 Std.