Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Estland (EST)

Flag EST
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Baltic Zonal Tournament FIDE Presidential K.Ilyumzhinov Cup’s Pärnu Stage 9 Std. 22 Min.
2European Individual Rapid Chess Championship 2016 Paul Keres 100 Memorial tournament 13 Std. 28 Min.
3European Individual Blitz Chess Championship 2016 13 Std. 28 Min.
4Välgukunn 10 1 Tage 9 Std.
5Estonian Seniors Rapid Championship 2016 4 Tage 12 Std.
6Estonian Men Rapid Championship 2016 4 Tage 12 Std.
7Estonian Women Rapid Championship 2016 4 Tage 12 Std.
8Välguäss 10 5 Tage 12 Std.
9Välgukunn 9 8 Tage 9 Std.
10XVII Pühajärve kiirmaleturniir 10 Tage 11 Std.
11Tallinn Chess Club Rapid Chess Championship - C 10 Tage 14 Std.
12Tallinn Chess Club Rapid Chess Championship - B 10 Tage 14 Std.
13Tallinn Chess Club Rapid Chess Championship - A 10 Tage 14 Std.
14Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales u10 11 Tage 12 Std.
15Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales 11 Tage 13 Std.
16Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales u14 ja U18 11 Tage 14 Std.
17Välguäss 9 12 Tage 12 Std.
18Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales u18 13 Tage 4 Std.
19Välgukunn 8 15 Tage 9 Std.
20Noor Välguäss 6 17 Tage 8 Std.
21Noor Välguäss 8 17 Tage 13 Std.
22Ratsu karikas, II sarjaturniir, C 17 Tage 21 Std.
23Ratsu karikas, II sarjaturniir, tüdrukud 17 Tage 21 Std.
24Ratsu karikas, II sarjaturniir, reiting 18 Tage 8 Std.
25Ratsu karikas, II sarjaturniir, B 18 Tage 15 Std.
26Välgukunn 7 22 Tage 9 Std.
27Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal 24 Tage 14 Std.
28Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal 2004 24 Tage 15 Std.
29Harjumaa 2016. aasta võistkondlikud meistrivõistlused males 24 Tage 16 Std.
30Dzintars Sprivulise VIII Memoriaal 2000 25 Tage 7 Std.
31Välguäss 7 26 Tage 12 Std.
32Välgukunn 6 29 Tage 9 Std.
33AVRO-38 Blitz 2016 31 Tage 14 Std.
34AVRO-38 Memorial 2016 rapid 32 Tage 10 Std.
35Välgukunn 5 36 Tage 9 Std.
36Tallinn Chess Club Youth Autumn Tournament - U10 38 Tage 14 Std.
37Tallinn Chess Club Youth Autumn Tournament - U16 38 Tage 14 Std.
38Tallinn Chess Club Youth Autumn Tournament - U8 38 Tage 15 Std.
39Paul Keres 100 Viimsi valla kiirmaleturniir 39 Tage 11 Std.
40Välguäss 5 40 Tage 12 Std.
41Välgukunn 4 43 Tage 9 Std.
428. Valter Heueri mälestusturniir 2016 46 Tage 14 Std.
43Noor Välguäss 4 47 Tage 12 Std.
44Välgukunn 3 50 Tage 9 Std.
45Ratsu Karikas I seeriaturniir, A 53 Tage 16 Std.
46Ratsu Karikas I seeriaturniir, B 53 Tage 16 Std.
47Ratsu karikas I seeriaturniir, tüdrukud 53 Tage 16 Std.
48Ratsu karikas I seeriaturniir, C 53 Tage 17 Std.
49Välgukunn 2 57 Tage 9 Std.
50Noor Välguäss 2 57 Tage 15 Std.
Werbung