Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Estland (EST)

Flag EST
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1AVRO-38 mälestusturniir kiirmales 7 Std. 22 Min.
214th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U14-GIRLS 15 Std. 52 Min.
314th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U12-GIRLS 15 Std. 54 Min.
414th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – BLITZ, U14-GIRLS 15 Std. 57 Min.
514th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP - BLITZ, U10-BOYS 15 Std. 59 Min.
614th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U8-BOYS 16 Std. 12 Min.
714th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U16-BOYS 16 Std. 25 Min.
814th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – BLITZ, U18-BOYS 16 Std. 26 Min.
914th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – BLITZ, U10-GIRLS 16 Std. 29 Min.
1014th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U8-GIRLS 16 Std. 31 Min.
1114th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U18-GIRLS 1 Tage 5 Std.
1214th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U18-BOYS 1 Tage 5 Std.
1314th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U16-GIRLS 1 Tage 5 Std.
1414th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U14-BOYS 1 Tage 5 Std.
1514th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U12-BOYS 1 Tage 6 Std.
1614th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U10-GIRLS 1 Tage 6 Std.
1714th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – RAPID, U10-BOYS 1 Tage 6 Std.
1814th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – BLITZ, U14-BOYS 1 Tage 6 Std.
1914th INDIVIDUAL EUROPEAN CHAMPIONSHIP – BLITZ, U18-GIRLS 1 Tage 6 Std.
20Eesti Spordiveteranide Liidu 2014.a kiirmale MV 19 Tage 7 Std.
21Noorte U14 võistkondlikud meistrivõistlused, Finaal 5.-8. koht 33 Tage 13 Std.
22Noorte U14 võistkondlikud meistrivõistlused, A-poolfinaal 33 Tage 13 Std.
23Tõrva linna kiirmaleturniir „Tuld kuningale!“ Valgamaa 2014.a. lahtised meistrivõistlused kiirmales 39 Tage 16 Std.
24Sulbi küla kiirmaleturniir "Sahh ja matt" Võrumaa 2014a. Lahtised meistrivõistlused 40 Tage 18 Std.
25Noorte U14 võistkondlikud meistrivõistlused, Järelmatš 47 Tage 5 Std.
26Noorte U14 võistkondlikud meistrivõistlused, Finaal 1.-4. koht 47 Tage 5 Std.
27Noorte U14 võistkondlikud meistrivõistlused, B-poolfinaal 47 Tage 5 Std.
28Gunnar Uusi Noorteturniir-16 53 Tage 16 Std.
29Gunnar Uusi Memorial 2014 54 Tage 8 Std.
30Gunnar Uusi Noored -10 aastat 54 Tage 10 Std.
31test 55 Tage 14 Std.
32Herbert Upruse mälestusturniir 96 Tage 10 Std.
33Eesti välkmale lahtised mv, mehed 103 Tage 12 Std.
34Eesti välkmale lahtised mv, seeniorid 103 Tage 13 Std.
35Eesti välkmale lahtised mv, naised 103 Tage 14 Std.
36Eesti 2014. a. klubide lahtised välkmale meistrivõistlused 104 Tage 10 Std.
37Ilmar Raud Memorial 2014 117 Tage 11 Std.
38Ilmar Raud Memorial Blitz Tournament Viljandi 04.07. 2014 119 Tage 6 Std.
39Saaremaa karikaturniir 125 Tage 14 Std.
40Saaremaa noorte lahtised MV, C-turniir Kuressaare 25.-27.06. 2014 126 Tage 12 Std.
41Saaremaa noorte lahtised MV, A-turniir Kuressaare 25.-27.06. 2014 126 Tage 13 Std.
42Saaremaa noorte lahtised MV, B-turniir Kuressaare 25.-27.06. 2014 126 Tage 13 Std.
43Eurochess Blitz Tournament, June 14th Tallinn 2014 139 Tage 14 Std.
44Eurochess, June 13th Tallinn 2014 140 Tage 9 Std.
45Tartu Suvi Blitz Tournament Tartu, 08.06. 2014 144 Tage 19 Std.
46Tartu Suvi Rapid Tournament Tartu, 07.06. 2014 146 Tage 9 Std.
47- 8 aastaste Noormeeste Male MV 151 Tage 11 Std.
48- 8 aastaste Neidude Eesti MV 152 Tage 3 Std.
49TORVA- HELME XIII 152 Tage 12 Std.
50Ants Kadaku Memoriaal (Blitz) 153 Tage 5 Std.