Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Rumänien (ROU)

Flag ROU
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1SEMIFINALA CN INDIVIDUAL DE SAH SENIORI-Iasi-Romania National Chess Championship-1/2-final-open-Iasi-Romania 10 Minuten
2Festivalul Sahului Galatean - seniori amatori 4 Std. 58 Min.
3CUPA MARTISORULUI 2015 - MANGALIA, 7 MARTIE 5 Std. 9 Min.
4CUPA MARTISORULUI 2015 FETE - MANGALIA, 7 MARTIE 5 Std. 14 Min.
5Concursul de sah rapid "Ghiocelul de aur"-juniori Dumbravita-Timis 13 Std. 36 Min.
6Concurs de sah rapid "Ghiocelul de aur"-junioare Dumbravita-Timis 13 Std. 49 Min.
7CUPA MARTISORULUI 2015 NC - MANGALIA, 7 MARTIE 22 Std. 21 Min.
8Turneu de Sah "Dr. Lupusoru" 1 Tage 1 Std.
9Cupa Sperantelor 2015 ed I 2 Tage 5 Std.
10Veterani "50 PLUS" Dumbravita, Timis 2 Tage 8 Std.
11Campionatul judetean de sah Timis-junioare 12 ani 2 Tage 12 Std.
12Campionatul jud. de sah Timis-junioare 18 ani 2 Tage 12 Std.
13Campionatul judetean de sah Timis-juniori 14-18 ani 2 Tage 12 Std.
14Campionatul judetean de sah Timis-juniori 12 ani 2 Tage 12 Std.
15Festivalul Sahului Galatean - sub 8 ani 2 Tage 23 Std.
16Festivalul Sahului Galatean - sub 12 ani 2 Tage 23 Std.
17Festivalul Sahului Galatean - Open 3 Tage
18CUPA MARTISORULUI - 8 ANI 3 Tage 11 Std.
19CUPA MARTISORULUI - 14 ANI 3 Tage 11 Std.
20CUPA MARTISORULUI - 10 ANI 3 Tage 11 Std.
21CUPA MARTISORULUI - 12 ANI 3 Tage 11 Std.
22Cupa Genius Galati 21-22,03.2015-U 12 3 Tage 21 Std.
23Cupa Genius Galati 21-22,03.2015-U 10 3 Tage 21 Std.
24Cupa Genius Galati 21-22,03.2015-U 8 3 Tage 21 Std.
25ONSS Gimnaziu Tulcea Fete - Faza Județeană 3 Tage 23 Std.
26ONSS Liceu Tulcea Băieți - Faza Județeană 3 Tage 23 Std.
27ONSS Gimnaziu Tulcea Băieți - Faza Județeană 3 Tage 23 Std.
28Cupa Genius Galati 21-22,03.2015 -U12 4 Tage
29Cupa 1 Martie 2015-Grupa 0- 4 Tage
30Cupa 1 Martie 2015-Gradinite- 4 Tage
31Cupa Genius Galati 21-22,03.2015-U 10 4 Tage 1 Std.
32Cupa Genius Galati 21-22,03.2015- U 8 4 Tage 1 Std.
33CAmpionatul Judetean pentru Juniori - Neamt 4 Tage 2 Std.
34CAmpionatul Judetean pentru Juniori Nelegitimati - Neamt 4 Tage 2 Std.
35Cupa Martisorului Focsani ed. 2015 - grupa seniori 4 Tage 3 Std.
36Cupa Martisorului Focsani ed. 2015 - grupa U12 4 Tage 4 Std.
37Cupa Bibliotecii Judeţene "ANTIM IVIREANU" 4 Tage 5 Std.
38Cupa Martisorului Focsani ed. 2015 - grupa U10 4 Tage 5 Std.
39Cupa Martisorului Focsani ed. 2015 - grupa U8 4 Tage 6 Std.
40Campionatul jud. de sah Timis-junioare 18 ani 4 Tage 6 Std.
41Napocensis Activ - Editia 8 - sah rapid 4 Tage 6 Std.
42Campionatul judetean de sah Timis-juniori 14-18 ani 4 Tage 6 Std.
43Campionatul judetean de sah Timis-junioare 12 ani 4 Tage 7 Std.
44Campionatul judetean de sah Timis-juniori 12 ani 4 Tage 7 Std.
45Cupa "1 Martie", open A, Sighetu-Marmatiei 4 Tage 8 Std.
46Cupa "1 Martie", open B, Sighetu-Marmatiei 4 Tage 8 Std.
47ONSS liceu - baieti 2015 Constanta 4 Tage 8 Std.
48Cupa Ghiocelul Sahist - Open D 14 ani 4 Tage 8 Std.
49Cupa Ghiocelul Sahist - Open A 7 ani 4 Tage 8 Std.
50ONSS liceu - fete 2015 Constanta 4 Tage 9 Std.