Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Türkei (TUR)

Flag TUR
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1MİLAS FEN LİSESİ 2015 SATRANÇ TURNUVASI_ E_8 YAŞ ALTI 1 Std.
2MİLAS FEN LİSESİ 2015 SATRANÇ TURNUVASI_C- 12 YAŞ ALTI 1 Std. 2 Min.
3MİLAS FEN LİSESİ 2015 SATRANÇ TURNUVASI_14 YAŞ ALTI 1 Std. 3 Min.
4TAKIMLAR TURNUVASI 1 Std. 42 Min.
5Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Açık Satranç Turnuvası 2 Std. 20 Min.
6ANTALYA LİSELİ GENÇLER ARASI 2.ŞAH MAT SATRANÇ TURNUVASI 2 Std. 41 Min.
7YLDIZLAR-FINDIK SATRANÇ TURNUVASI-2015 3 Std. 8 Min.
8KÜÇÜKLER-FINDIK SATRANÇ TURNUVASI-2015 3 Std. 11 Min.
9GENEL-FINDIK TURNUVASI-2015 3 Std. 13 Min.
10SAMSUN ÇOCUK SATRANÇ LİGİ AMİSOS GRUBU 5 Std. 37 Min.
11SAMSUN ÇOCUK SATRANÇ LİGİ BANDIRMA VAPURU GRUBU 5 Std. 37 Min.
12SAMSUN YILDIZLAR SATRANÇ LİGİ MERKEZ GRUBU 5 Std. 38 Min.
13MİLAS FEN LİSESİ 2015 SATRANÇ TURNUVASI_AÇIK 6 Std. 4 Min.
14MİLAS FEN LİSESİ 2015 SATRANÇ TURNUVASI_D_10 YAŞ ALTI 6 Std. 11 Min.
15DÜZCE ÇOCUK SATRANÇ LİGİ MERKEZ GRUBU 6 Std. 47 Min.
16ERZURUM GENÇLER SATRANÇ TURNUVASI 6 Std. 49 Min.
17Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası (8 Yaş) 7 Std. 2 Min.
18Bursa Büyükşehir Belediyespor 6. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası (7 Yaş) 7 Std. 2 Min.
192015 KOCAELİ BAROSU SATRANÇ TURNUVASI 7 Std. 37 Min.
20ADİMDER LİSELER ARASI SATRANÇ TURNUVASI 8 Std. 35 Min.
21ADİMDER ORTAOKULLAR ARASI SATRANÇ TURNUVASI 8 Std. 38 Min.
22ÖZEL KIRAÇ EĞİTİM KURUMLARI 2. SATRANÇ ŞÖLENİ 1 Tage 21 Std.
23Altınordu Genç Erkekler Kategorisi(1997-2000) Okul Sporları 2 Tage 4 Std.
24Altınordu Genç Kızlar Kategorisi(1997-2000) Okul Sporları 2 Tage 5 Std.
25MARDİN - ARTUKLU OKUL SPORLARI GENÇLER SATRANÇ TURNUVASI (ERKEKLER) 2 Tage 8 Std.
26Altınordu Yıldız Erkekler Kategorisi(2001-2002) Okul Sporları 3 Tage 6 Std.
27Altınordu Yıldız Kızlar Kategorisi(2001-2002) Okul Sporları 3 Tage 6 Std.
28VEZİRKÖPRÜ ÇOCUK SATRANÇ LİGİ SAMSUN & VEZİRKÖPRÜ 3 Tage 9 Std.
29VEZİRKÖPRÜ YILDIZ SATRANÇ LİGİ SAMSUN&VEZİRKÖPRÜ 3 Tage 9 Std.
30ESKİŞEHİR OKUL SPORLARI SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI ( MİNİKLER ) 4 Tage 7 Std.
31MTS LOGISTICS 4. GM TURNUVASI ÖN ELEMESİ 4 Tage 7 Std.
32bahara merhaba satranç turnuvası 4 Tage 8 Std.
33 4 a . 4 Tage 10 Std.
34dfvdf adv 5 Tage 3 Std.
35Altınordu Küçük Erkekler Kategorisi(2003-2004) Okul Sporları 5 Tage 5 Std.
36Altınordu Minik Kızlar Kategorisi(2005-2008) Okul Sporları 5 Tage 5 Std.
37Altınordu Minik Erkekler Kategorisi(2005-2008) Okul Sporları 5 Tage 5 Std.
38Altınordu Küçük Kızlar Kategorisi(2003-2004) Okul Sporları 5 Tage 6 Std.
392014-2015 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI YALOVA GRUBU 6 Tage
402 A ERKEKLER 6 Tage 7 Std.
412 A KIZLAR TURNUVASI 6 Tage 7 Std.
422014-2015 ANTALYA YILDIZLAR SATRANÇ LİGİ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 6 Tage 9 Std.
432014-2015 ANTALYA ÇOCUK SATRANÇ LİGİ İL BİRİNCİLİĞİ TURNUVASI 6 Tage 9 Std.
442 B ERKEKLER TUIRNUVASI 6 Tage 10 Std.
45ZESDER 3. Hızlı Satranç Turnuvası Master Grup 2003 >>> 6 Tage 22 Std.
46ZESDER 3. Hızlı Satranç Turnuvası Junior Grup [2008~2007~2006~2005~2004] 6 Tage 22 Std.
47ÇANAKKALE 1903 BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ SATRANÇ TURNUVASI UKDSİZ KATEGORİ 7 Tage 2 Std.
48ÇANAKKALE 1903 BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 7 Tage 3 Std.
492014-2015 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI DENİZLİ GRUBU 7 Tage 4 Std.
50MUĞLA ÇOCUK SATRANÇ LİGİ MUĞLA MENTEŞE 7 Tage 4 Std.
Werbung