Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Türkei (TUR)

Flag TUR
Nr.TurnierbezeichnungLast update
11. GAZİANTEP 2017 1. GAZİANTEP 2017 7 Tage 2 Std.
2KUŞADASI BAHÇEŞEHİR KOLEJİ TURNUVASI ( 2010 ) D GRUBU 8 Tage 23 Std.
3Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Açık Satranç Turnuvası (B Kategorisi) 11 Tage 6 Std.
4Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Açık Satranç Turnuvası (C Kategorisi) 11 Tage 6 Std.
5Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Açık Satranç Turnuvası (A Kategorisi) 11 Tage 6 Std.
6Bursa Büyükşehir Belediyespor 21. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası (8 Yaş) 11 Tage 11 Std.
7Bursa Büyükşehir Belediyespor 21. Yaş Grupları (7-8 Yaş) Satranç Turnuvası (7 Yaş) 11 Tage 11 Std.
8Bursa Büyükşehir Belediyespor 19. Yıldırım Satranç Turnuvası 15 Tage 4 Std.
9İNEGÖL İLÇE MİLLİ EĞİTİM VE İNEGÖL GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRLÜĞÜ SATRANÇ TURNUVASI LİSE (9-12.SINIFLAR) 17 Tage 2 Std.
102017 1. Gaziantep Turnuvası 2017 1. Gaziantep Turnuvası 21 Tage 6 Std.
112010 DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
122009 DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
132008 DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
142007 DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
152005-2006 DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
161999-2004 ARASI DOĞUMLU ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI 22 Tage 11 Std.
172016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ZONGULDAK GRUBU 22 Tage 13 Std.
18OKULVSPORLARI MİNİK KIZLAR SİVAS 22 Tage 13 Std.
19okul 1 8-9 23 Tage 11 Std.
20EREĞLİ SATRANÇ EĞİTİM MERKEZİ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI 11 YAŞ - GENEL 23 Tage 12 Std.
2123 NİSAN MİNİKLER KÜÇÜKLER SATRANÇ TURNUVASI GENEL 2009 DOĞUMLULAR 24 Tage
22SAKARYA MEB OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI 2017 MİNİKLER 25 Tage 2 Std.
23Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü Satranç Turnuvası (A Kategorisi) 25 Tage 2 Std.
24Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü Satranç Turnuvası (B Kategorisi) 25 Tage 3 Std.
252017 ADALAR SATRANÇ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 25 Tage 3 Std.
26Yıldırım Belediyesi Jimnastik Spor Kulübü Satranç Turnuvası (C Kategorisi) 25 Tage 3 Std.
27Manisa Mesir Haftası Satranç Turnuvası Açık Kategori 25 Tage 4 Std.
28Manisa Mesir Haftası Satranç Turnuvası 12 Yaşaltı Kategori 25 Tage 4 Std.
29ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI VEZİRLER (2007 DOĞUMLULAR) 25 Tage 4 Std.
30ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI KALELER (2008 DOĞUMLULAR) 25 Tage 4 Std.
31ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI FİLLER (2009 DOĞUMLULAR) 25 Tage 4 Std.
32ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI ATLAR (2010 DOĞUMLULAR) 25 Tage 4 Std.
332016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SİNOP GRUBU 25 Tage 4 Std.
34ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI PİYONLAR (2011 DOĞUMLULAR) 25 Tage 4 Std.
35OKULVSPORLARI MİNİK KIZLAR SİVAS 25 Tage 4 Std.
362017_SIVAS_OKULSPORLARI_MNKLER_GENEL_TAKIM 25 Tage 4 Std.
37Manisa Mesir Haftası Satranç Turnuvası 9 Yaşaltı Kategori 25 Tage 5 Std.
38LOVELET SATRANÇ TURNUVASI AÇIK KATEGORİ 25 Tage 6 Std.
39LOVELET SATRANÇ TURNUVASI 15 YAŞ ve ALTI 25 Tage 6 Std.
40KOZAN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI A Kategorisi 13-14 yaş (2004-2003 doğumlular) 25 Tage 6 Std.
41KOZAN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI B Kategorisi 11-12 yaş(2006-2005 doğumlular) 25 Tage 6 Std.
42KOZAN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI C Kategorisi 9-10 yaş (2007-2008 doğumlular) 25 Tage 6 Std.
43KOZAN 23 NİSAN ÇOCUK BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI D Kategorisi 7-8 yaş (2010-2009 doğumlular) 25 Tage 6 Std.
44ERBAA BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 25 Tage 6 Std.
45ERBAA BELEDİYESİ ÖDÜLLÜ SATRANÇ TURNUVASI 25 Tage 7 Std.
46Mersin Mülkiyeliler Birliği Mersin Şubesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bay 9 YAŞ GENEL (2008 DOĞUMLULAR) 25 Tage 9 Std.
47EDİRNE NİSAN AYI GELİŞİM SATRANÇ TURNUVASI 26 Tage 8 Std.
482016-2017 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI ANTALYA GRUBU 26 Tage 9 Std.
49ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI VEZİRLER (2007 DOĞUMLULAR) 26 Tage 9 Std.
50ELBİSTAN 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI KALELER (2008 DOĞUMLULAR) 26 Tage 9 Std.
Werbung